O nas

   Marka Lofteco - oferuje eleganckie elementy wystroju wnętrz loftów, rustykalnych i współczesnych. Bazą do naszych prac jest głównie drewno, metal i ceramika. Produkcja odbywa się ręcznie, bez używania specjalistycznego sprzętu, efektem czego są niepowtarzalne produkty. Nie produkujemy seryjnie, więc każdy przedmiot jest wyjątkowy.

   Każdy nasz produkt powstaje głownie z materiałów z odzysku. Najczęściej jest to drewno i inne materiały pozyskane z rozbiórek starych budynków. Ofiarujemy przedmiotom nowe życie, docelowo zapewne w ciekawych miejscach, czyli w Państwa domach. W Lofteco nie znajdziecie Państwo dwóch identycznych egzemplarzy. Wynika to z tego, iż produkcja odbywa się metodą rzemieślniczą, bez używania super nowoczesnych narzędzi i bez wymiarowania co do milimetra. Większość prac wykonywana jest ręcznie. Nadaje to niepowtarzalny wygląd oraz gwarantuje kontrolę na każdym etapie.

   Oczywiście ze względów na bezpieczeństwo użytkowania produkty takie jak lampy wyposażone są w nowoczesne i bezpieczne oprzyrządowanie, zachowując przy tym naturalny wygląd.

   Oferujemy również serię nowoczesnych produktów wykonanych z nowych materiałów. Perfekcyjnie wykonane zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl